Reference

Zaměstnanci REVIS realizovali již mnoho úspěšných vzdělávacích akcí a řada klientů se vrací opakovaně. Jednotlivci vítají zejména příjemné ceny kurzů, organizace navíc oceňují zejména komplexnost služeb - při realizaci vzdělávací akce jim REVIS nabízí jak prvotřídní výukové prostory, tak celodenní občerstvení, příjemné ubytování či sportovní vyžití přímo v objektu.

O kvalitě poskytovaných služeb svědčí také skutečnost, že REVIS je od roku 2007 každoročně úspěšným žadatelem o účast v projektu Senioři komunikují, který financuje Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových. Lidé pokročilejšího věku se zde učí zacházet s počítačem, mobilním telefonem a platební kartou.

Vzhledem k reprezentativnosti konferenčních prostor a jejich modernímu vybavení se REVIS stává často také dějištěm oficiálních setkání - např. tajemníků Plzeňského kraje, členů skupiny MAS Plzeňského kraje a sousedního Bavorska apod.

HODNOCENÍ KLIENTŮ

„Naše spolupráce s REVISem trvá již přes dva roky. Dlouhodobě využíváme jejich tlumočnické a překladatelské služby a při pořádání školení či významných setkání jejich konferenční prostory. Zaměstnanci REVISu nám vycházejí v našich přáních a požadavcích maximálně vstříc a jejich služby jsou na vysoké profesionální úrovni. Jejich nabídku budeme rádi využívat i v budoucnu a těšíme se na naši další vzájemnou spolupráci."

Jana Veverková (Key Plastics Czech, s.r.o.)

„Naše firma věnuje vzdělávání zaměstnanců velikou pozornost a vzhledem k četnosti těchto aktivit jsme velice rádi, že je v Tachově instituce, která je nám v tomto ohledu maximální oporou. Nabízí širokou škálu kurzů a školení pod odborným vedením a je velice flexibilní v plnění našich požadavků."

Eva Hrůšová (Alfa Plastik, a.s.)

„Školící středisko REVIS využíváme zejména ke školícím aktivitám. Kultivované, moderně vybavené prostory ve spojení s příjemným a profesionálním personálem přímo v regionu velmi dobře odpovídají našim potřebám. "

Magdaléna Vroblová (Tech Data Distribution, s.r.o.)

„Organizace REVIS nám zajistila kompletní akci na klíč - školení makléřů a manažerů s důrazem na rozvoj komunikace, prodejních dovedností i posílení týmové spolupráce. Tato vzdělávací akce se velmi pozitivně promítla do produktivity naší práce a efektivně ovlivnila pracovní atmosféru v našem kolektivu - možná i proto, že se jednalo o vícedenní akci v prostorách REVIS, kde se kolektiv stmelil. Byli jsme mile překvapeni jak výukou pedagoga, tak propracovaným kompletním servisem od REVISu."

Pavel Jirka (RE/MAX Realty Center)

„Prostory REVIS jsou ideální volbou pro účast na školících akcích, na které jinak musí zájemci dojíždět do Plzně či Prahy. Středisko navíc nabízí i možnosti pro sportovní vyžití. Umístění budovy v klidné části města  zaručuje i odlehčení pro ty, kteří si od ruchu města a celodenního shonu chtějí na chvíli odpočinout. Je to příjemná změna a když vezmu v potaz historický charakter budovy, dokonalé technické vybavení  i přívětivý personál, věřím, že nabídku REVIS bude využívat čím dál více institucí."

za Sdružení tajemníků městských o obecních úřadů Plzeňského kraje JUDr. Zdeněk Uhlík (tajemník MěÚ Tachov)


Známé osobnosti, které navštívily REVIS

 

 • Jiří Paroubek -  politik (poslanec PS PČR a předseda ČSSD)
 • Václav Votava - politik (poslanec PS PČR za ČSSD)
 • Jiři Kalista - politik (zastupitel Plzeňského kraje za ODS)
 • Josef Klíma - novinář, spisovatel a redaktor (reportér TV pořadu Na vlastní oči)
 • David Vávra - architekt, herec a spisovatel (průvodce TV seriálu Šumná města)
 • David Koller - zpěvák, skladatel a bubeník (skupina Lucie)
 • Naďa Konvalinková - herečka
 • Tereza Švecová-Terčová -  písničkářka, zpěvačka (účastnice soutěže Česko hledá Supersar)
 • Kapela Čechomor (někteří členové)
 • Stanislav Motl - novinář a spisovatel
 • Václav Chaloupek - režisér a scénarista

 

Přehled veškerých akcí, které jsme zajišťovali, naleznete v přiloženém referenčním listě.

Soubory ke stažení