REVIS otevírá letní kurzy

Letošní letní nabídka vzdělávacích kurzů v Tachově je velmi pestrá. Zájemci si mohou vybrat tradičně z několika jazykových a počítačových kurzů. Nalákat je mohou ale i sportovně či umělecky zaměřené aktivity. Regionální vzdělávací a informační středisko aktuálně zahajuje přihlašování na letní jazykové, počítačové a volnočasové kurzy pro měsíc červenec a srpen.

 

Ze kterých jazykových kurzů si letos v létě mohou tachovští občané vybrat? Připravena je konverzace a gramatika v angličtině a němčině. Novinkou tohoto léta jsou kurzy obchodní angličtiny, které pracovníci REVISu naplánovali jak na měsíc červenec, tak na měsíc srpen.„V kurzech obchodní angličtiny se účastníci naučí napsat svůj životopis, připraví se na přijímací pracovní pohovor, případně také psát emaily a dopisy v angličtině.“informuje manažerka vzdělávání Markéta Podlesná.„Kurzy jsou naplánovány vždy na jeden týden v červenci a jeden týden v srpnu ve večerních hodinách, výuku vede rodilý mluvčí,“ dodává Podlesná.

Na léto jsou také připraveny dva počítačové kurzy.„Ke konci srpna čekají na své účastníky kurz počítačového zpracování fotografií - Zoner Photo Studio a kurz práce s tabulkami Microsoft Excel, oba kurzy jsou určeny převážně pro začátečníky,“říká asistentka vzdělávání Petra Ostapčuková.

 

Letošní letní novinkou jsou týdenní kurzy malby a kresby v plenéru, které jsou pro zájemce připraveny jak v červenci, tak i v srpnu. Cílem těchto kurzů je osvojení si základních technik malby a kresby v plenéru, kurzy jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé.

REVIS neopomněl do nabídky zahrnout i pohybový kurz jógy, o který je velký zájem.  Zájemci mohou jógu navštěvovat každé úterý v  červenci i v  srpnu.

 

Na veškeré vzdělávací aktivity se zájemci mohou přihlašovat prostřednictvím webových stránek, osobně v REVISu či zasláním vyplněné přihlášky poštou. Veškeré další informace včetně termínů a cen zájemci najdou na webových stránkách www.revis-tachov.cz.